+1 780 443-6050 office@kpkalberta.com

W dniach 22-23 października 2022 w Calgary odbył się XXXVIII Walny Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy Kongresu Polonii Kanadyjskiej, Okręg Alberta.

Nowym Prezesem KPKOA, została wybrana Pani Greta Derus. Z okazji objęcia stanowiska Prezesa, w imieniu całego ustępującego Zarządu KPKOA oraz własnym składamy Pani serdeczne gratulacje i życzymy wielu sukcesów. Proszę również przyjąć życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności. Życzymy, aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji i społecznego uznania.

Ustępującemu Zarządowi KPKOA dziękuję serdecznie za przemiłą współpracę, pomoc, zrozumienie oraz dobre rady. Dziękuję za uśmiechy, mądre słowa krytyki-uwagi, z których dużo się nauczyłam. Dzięki tej zgodnej pracy dużo projektów było zrealizowanych mimo restrykcji, które były wprowadzona przez rząd, spowodowane COVID-19.

Życzę Wam Drogi Zarządzie dużo zdrowia, pomyślności i sukcesów w dalszej pracy społecznej w innych organizacjach dla dobra Polonii w Albercie, która jest widoczna w Kanadzie i doceniana nawet w Polsce.

„Zgoda buduje, a niezgoda rujnuje”

Halina Madej

Były Prezes KPKOA